Pradawne wierzenia i magia

Pradawne wierzenia i magia

Kultura i tradycja – co możemy powiedzieć na ten temat? Polska ma swoją kulturę, która dosłownie przekazywana jest z dziada na pradziada. Może nie dochowujemy wszystkich tradycji, ale generalnie wiemy z czego nasz kraj słynie. Czasem wprowadzamy własne obyczaje, które przekazujemy naszym dzieciom. Tak, tak działa wszystko, co jest związane z jakimiś obrzędami, tradycjami, itd. Każdy kraj może pochwalić się swoją własną kulturą, która często związana jest też z mrocznymi, jednocześnie zadziwiającymi rzeczami. Jeżeli ktoś lubi takie tematy, to koniecznie powinien sięgnąć po książkę pt. “Rosyjska czarna magia“. Jej autorką jest Natasha Helvin.

Rosyjska czarownica

Natasha Helvin to rosyjska pisarka. Chociaż chyba można także powiedzieć, że jest to także rosyjska czarownica. Prawdziwa! Warto wiedzieć, że rosyjska pisarka wywodzi się z rodu prawdziwych, historycznych czarownic i jest to nawet dowiedzione. Tak, autorka w swojej książce pisze o tym, co już od dawna jest w jej rodzinie i przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Jej rodzina miała do czynienia z magią. W jaki sposób? Tego właśnie można dowiedzieć się z tej książki. Rosyjska pisarka porusza tutaj tematy mroczne, które bazują na dawnych wierzeniach. Autorka sięga tutaj do dawnych wierzeń powiązanych ze słowiańskimi ludami. Natasha Helvin przeprowadziła bardzo dogłębne badania, aby pokazać czytelnikom, coś o czym już nie usłyszymy od każdego Rosjanina.

Rosyjska magia

Rosyjska czarna magia” może pozostawić w czytelniku lekki niedosyt. Wszystko przez to, że im człowiek mocniej zapoznaje się z tematem, tym więcej chciałby się dowiedzieć. To dobry moment na to, aby po zakończeniu lektury tej książki, samemu przeprowadzić badania. Mamy dostęp do internetu, więc ze spokojem resztę informacji można zdobyć z sieci. Co znajdziemy w książce? Wszystkie najważniejsze informacje, jakie odnoszą się do rosyjskiej magii i praktyk magicznych. Znajdzie się tu miejsce także na obrządki, jakie w dawnych czasach były w Rosji nagminnie przeprowadzane. Dlaczego? Autorka zapoznaje czytelników także z magią kościelną i cmentarną. Jest to bardzo ciekawa tematyka, ponieważ mała ilość autorów porusza taką tematykę. Jakie są zasady czarnej magii? Tak, autorka porusza tutaj wiele tematów, które mogą wzbudzić ogromne zainteresowanie. Jeżeli ktoś nie boi się świata mrocznej magii, to koniecznie powinien zajrzeć do środka. Natasha Helvin proponuje wspaniałe dzieło literackie ludziom, którzy kochają taka tematykę.